Power Regülatör

Ülkemizde power regülatör pazarında lider konumda olan FOTEK markamız, aynı zamanda DSC Serisinin sahadaki başarısı ve kalitesiyle yıllar içinde power regülatör cihazlarının isimlerini hafızalara DSC olarak kazımıştır.
1-2-3 faz güç kontrollerinde 32 amperden 200’e kadar standart üretimler yapmaktadır.
Ürünlerimiz RS haberleşme modu ile kolay kullanım sağlamaktadır. Voltajın dengesiz olduğu yerler için özel üretimimiz olan daha stabil çalışan akım feed-back özellikli DSV modellerimiz bulunmaktadır.
FOTEK, power regülatörlerde 4-20ma, 0-20ma, 0-5v, 1-5v, 2-10v, 0-10v veya 10k potansiyometre kontrollerini standart özellik olarak sunmaktadır. Ekranının şık dizaynı, tüm bu kontrollerin ekrandan yapılıyor olması ve yük voltaj çıkışının aynı zamanda da ekrandan takip edilebiliyor olması FOTEK power regulatörleri birkaç adım öne çıkarmaktadır. 65A ve üzeri tüm cihazlarda fanlar standart olarak cihazın soğutucusuna montajlıdır. EPS ve TPS serilerinde alarm kontağının standart olması, TPS serilerinde yük’ü acil kapatıp açmak için harici kontak olması, uygulamaların daha güvenlikli çalışması sağlamalar. Soft-start özelliğiyle ani voltaj kalkışını ortadan kaldırıp rezistansınıza tüm gücü belirlediğiniz sürede verirken rezistanlarınızında ömrünü uzatır. Ayrıca FOTEK, power regülatörlerinde Alt (L) limit veya üst limit (H) özellikleriyle yük kontrolünüzü daha basite indirgemiş ve bu özellikleriyle iş yükünü son kullanıcı için minimuma indirmiştir.
Pazarın ihtiyaçları doğrultusunda ar-ge çalışmalarını sürekli hale getiren FOTEK, kendinden 15 Amper güç kontrollü pano tipi 72×72 ve 40amper harici özel ssr’siyle 48×48 ebatında AVR serilerini pazara sunmuştur.

Fotek Power Regülatör hakkında daha detaylı bilgi almak Power Regülatörler ve SSR arasındaki farkı daha iyi öğrenebilmek için buraya tıklayarak blog yazımızı okuyabilirsiniz.

adminPower Regülatör