Yazılarımız

Neden Fotek SSR?

KISA DEVRE KORUMA

Çünkü Fotek, tüm SSR’lerinde kısa devre korumayı standart olarak uygulamaktadır. (I2t<½ l2t) Formülde verildiği gibi cihazınızın çıkışına bağlayacağınız, hızlı tip V-otomatla kısa devre koruması yapabilirsiniz. Böylelikle cihazınızı ve neticesinde tüm sisteminizi korumaya alabilirsin. Çeşitli markalar kısa devre korumamız var diyorlar, yanlışta değil ama sadece yassı tip standart SSR’lerinde. Fotek ise tüm modelleri için bu korumayı sağlamaktadır.

SİGORTALI SSRLER

Çünkü Fotek, sigortalı tip SSR’ler geliştirmiş ve bunların patentini almıştır. Bu üründe kısa devre koruması için herhangi bir otomat veya ek önlem almanıza gerek kalmıyor. Ayrıca seçtiğiniz SSR’nin yükün 2 katı olmasına da gerek yok. 40 Amper olan SSR’de standart olarak 32A 10×38 hızlı sigorta bulunmaktadır. Kısa devre anında bu sigorta cihazı koruma işlemini yürütmektedir. Piyasada 1$’a bile bulabileceğiniz bu sigortalarla sisteminizi sürdürebilirsiniz.


YÜKSEK AKIM

Çünkü Fotek, yüksek akım ve yüksek voltajın olduğu yerlerde her ortam koşuluna uygun güçte ve sağlamlıkta SSR üretmektedir. 1 fazdan 3 faza kadar her voltaj ve akım değerinde üretimler yapan Fotek, bu konuda da sağlamlığı her zaman ön planda tutarak memnuniyeti arttırmayı birinci hedefi haline getirmiştir.


SOĞUTUCULU SSR’LER

Çünkü Fotek, SSR’lerinde soğutmaya en yüksek hassasiyeti göstermektedir. Gücün yüksek olduğu yerlerde haliyle soğutmanın önemi arttığından, Fotek bu tür uygulamalar için soğutucuları hem fanla desteklemiş hem de daha güçlü soğutucular seçmiştir. Soğutucuların cihaza bağlı olması ayriyetten oluşacak iş yükünü ortadan kaldırmakta ve daha estetik bir görünüm sağlamaktadır.


ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ           

Çünkü Fotek, SSR pazarında en çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Garanti veremeyeceği hiçbir ürünün üretimini yapmayan Fotek, buna rağmen ürün çeşitliliğini muazzam şekilde arttırmıştır. PCB tipler, yüksek güçler için güçlendirilmiş soğutuculular, daha basit uygulamalar için normal soğutuculular, dahili ve harici sigortalılar, ray tipi soğutuculular, yassı tip lineer ve 3-32 girişli SSR’ler son derece sağlam ve sorunsuzdur. Her uygulamaya her amperde 1 ve 3 fazlı SSR’ler standart üretimdir.

Fotek SSR ürün sayfamızı görmek için lütfen tıklayın.

adminNeden Fotek SSR?

Related Posts