Fotoseller

SU-07 serileri ilk fotoselleriyle üretime başlayan Fotek, geride kalan 30 sene boyunca ürün çeşitliliğini başarılı bir şekilde arttırmayı başarmıştır.
Tüm ebatlarda ve gruplarda üretim yapan Fotek, Ar-Ge çalışmalarını da her geçen gün daha güçlü şekilde sürdürmektedir. Sektörlerin ihtiyaçları değiştikçe ürün yelpazesini genişleten Fotek, aynı zamanda kaliteden hiçbir zaman ödün vermemiştir. Tüm fotosel ürün gruplarını karşılıklı, reflektörlü ve cisimden yansımalı olarak standart üreten Fotek, reflektör ve bağlantı elemanlarını standart donanım olarak cihazla birlikte vermektedir.

lP-65 ve IP-67 su ve toz geçirmez özellikli,  20/260VDC-VAC  ünversal  besleme, role (3A/250VAC) çıkışı olan karşılıklı, reflektörlü ve cisimden yansımalı modelleriyle A3 Serisi Fotoseller.

lP-65 su ve toz geçirmez özellikli, 20/260VDC-VAC  ünversal  besleme, role (3A/250VAC) çıkışı olan, zaman ayarlı; karşılıklı, reflektörlü ve cisimden yansımalı modelleriyle E3-M3 Serisi Fotoseller.

IP-65 ve lP-67 toz ve su geçirmez özellikli, yüksek algılama hassasiyetli, PNP veya NPN, NO-NC seçilebilir çıkışı özellikli, karşılıklı, reflektörlü ve cisimden yansımalı modelleriyle M Serisi Kare Tip Fotoseller.

lP-66 su ve toz geçirmez özelliği olan, PNP/NPN-NO veya SCR çıkış olma özellikli, metrik ve çap 7-8 ve 18 silindirik tip; karşılıklı, reflektörlü ve cisimden yansımalı modelleriyle Çap 18 Fotoseller.

lP-65 su ve toz geçirmez özellikli, poşet etiket özellikli, PNP-NO veya NPN-NC çıkış özellikli, hassasiyet ayarı yapılabilen yüksek hassasiyetli Çatal Etiket Fotoselleri.

lP-66 su ve toz geçirmez özellikli, uzun mesafe algılamalı, NPN-PNP çıkışlı, LT serisi Uzun Mesafe Fotoselleri.

IP-67 özellikli suya ve toza dayanıklı. Yüksek parazitli ortamda çalışabillen. Minimum kör nokta algılaması. NPN veya PNP çıkışlı çap 8 ince PH serisi fotoseller.

IP-65 özellikli toza ve suya dayanıklı Fotek Mark sensörü. NPN veya PNP çıkışlı, kırmızı-mavi algılamalı. Beyaz ışık odaklı MS-02 serisi Mark Sensörleri (Kontras Sensörü).

IP-65 özellikli suya ve toza dayanaklı. NPN veya PNP seçilebilir çıkışlı. 0.2ms algılama tepki süreli Fotek MF/VF/FF Serisi Fiber Optik Sensor anfileri.

 IP-65 özellikli suya ve toza dayanıklı. NPN çıkışlı. 1 ms algılama süresi. Ayna ve reflektör algılayabilme özellikli Fotek EX Serisi Fotoseller.

IP-65 özellikli suya ve toza dayanıklı. Saydam objelerde yüksek hassasiyet. 1ms yanıtlama süresi. Kısa devre ve polarize koruma özellikli Fotek E2-K2 serisi fotoseller.

IP-65 özellikli suya ve toza dayanıklı. Kısa tip çap 18. UL sertifikalı. Saydam objelerde yüksek hassasiyet. 1ms yanıtlama süresi. Kısa devre ve polarize koruma özellikli Fotek M18 Uni serisi fotoseller.

adminFotoseller